Wolne terminy na sezon 2020 — zarezerwuj teraz

Magda Kerr Fotografia

Reportaż ślubny

Zdjęcia ślubne to przede wszystkim reportaż z Waszego pięknego dnia. Składają się na niego spontaniczne, niewymuszone kadry, portrety, detale i emocje. Fotoreportaż tworzę dla Was i o Was, nie zapominając o Waszych bliskich czy ważnych dla Was przedmiotach. Reportaż zwykle rozpoczyna się w czasie przygotowań Państwa Młodych, a kończy po oczepinach. Nawet, jeśli planujesz niestandardowe, nieduże czy krótkie przyjęcie — skontaktuj się ze mną, a wspólnie dopasujemy czas trwania i format reportażu do Waszych potrzeb.

Sesja ciążowa

Sesję ciążową najlepiej jest wykonać między 6. a 8. miesiącem ciąży, kiedy brzuszek jest już dobrze widoczny, ale nie utrudnia przyszłej mamie swobodnego poruszania się. Nie są to oczywiście żadne sztywne ramy — wszystko zależy od Twojego samopoczucia.

Zdjęcia wykonuję zarówno w plenerze jak i w komforcie Twojego własnego domu, przeznaczając na taką sesję około 1-2 godzin.

Domowa sesja noworodkowa

To reportaż z pierwszych chwil z Waszym dzieckiem, w Waszym naturalnym i bezpiecznym środowisku. Uwiecznimy malutkie ubranka, kocyki, detale, które Tworzą Waszą rodzinną przestrzeń i sprawiają, że jest unikalna. W przeciwieństwie do precyzyjnie zaplanowanych i pozowanych zdjęć w studio, domowe sesje noworodkowe oferują prawdziwe emocje, gesty i uśmiechy, które towarzyszą Wam w pierwszych dniach z noworodkiem.

Dla zakochanych

Fotografia dla zakochanych to historia, gdzie pierwsze skrzypce gra Wasza miłość. Niezależnie od tego, czy jesteście zaręczeni, czy już po ślubie, czy może w ogóle go nie planujecie — sesja będzie rewelacyjnym sposobem na spędzenie razem czasu, spojrzeniem na siebie w nieco inny niż zwykle sposób oraz oczywiście piękną pamiątką na lata. Jeśli będzie to dla Was sesja narzeczeńska, będziecie mieć okazję do oswojenia się z aparatem i ograniczenia stresu związanego z fotografią w dniu ślubu. Może być to również wyjątkowy prezent dla Waszych rodziców, który otrzymają w dniu wesela.

Rezerwacje i zapytania