Informacja dotycząca epidemii koronawirusa: przed wizytą należy wypełnić ankietę wstępną. Kliknij tutaj aby przejść do ankiety…

Polityka prywatności

Ostatnia aktualizacja: 2021-01-10

Es-Dent Jarosław Nowak („Gabinet”) szanuje Państwa prywatność. Poniższa polityka prywatności ma na celu poinformowanie Państwa o sposobie wykorzystywania przez nas Państwa danych osobowych przez nasz Serwis internetowy www.es-dent.com.pl.

Dane administratora

Administratorem danych jest Es-Dent Jarosław Nowak. Adres siedziby: ul. Fredry 10/6, 35-005 Rzeszów. Pod tym adresem można skontaktować się z administratorem danych.

Rodzaj przetwarzanych danych

Niektóre dane są wysyłane automatycznie przez Państwa przeglądarkę: adresy URL odwiedzanej strony i zasobów na tej stronie, adres IP Państwa połączenia, opcjonalnie adres poprzedino odwiedzanej strony (Referrer).

Serwis internetowy nie korzysta z plików cookies (ciasteczek).

W przypadku skorzystania z formularza rejestracyjnego (ankiety wstępnej), podają Państwo dobrowolnie swoje dane osobowe które stanowią część dokumentacji medycznej. Podane dane są przesyłane tylko po kliknięciu przycisku Wyślij ankietę.

Cele przetwarzania danych

Informacje przesyłane automatycznie przez przeglądarkę są wymagane do poprawnej funkcjonalności Serwisu internetowego. Nie służą one identyfikacji konkretnej osoby korzystającej z Serwisu, a jedynie połączenia internetowego. Poza podstawowym celem udostępnienia dostępu do Serwisu internetowego, dane te mogą zostać użyte w celach takich jak: poprawa funkcjonowania i prezentacji Serwisu, zapewnienie jego stabilności i bezpieczeństwa.

Dane przesłane dobrowolnie przez formularz rejestracyjny są wykorzystywane w celu zapewnienia bezpiecznej, adekwatnej usługi medycznej.

Zapisywanie i przekazywanie danych

Dane przesyłane są do Serwisu w postaci zaszyfrowanej i są zapisywane w sposób bezpieczny.

Dane wysyłane automatycznie przez przeglądarkę są zapisane sposób uniemożliwiający identyfikację konkretnej osoby.

Dane przesłane za pomocą formularza rejestracyjnego stanowią element dokumentacji medycznej.

Dane mogą zostać przekazane innym podmiotom, jeśli jest to konieczne w celu zapewnienia funkcjonowania Serwisu i Gabinetu oraz oferowanych usług, zapewnienia bezpieczeństwa danych i/lub osób, w przypadku, gdy przekazanie danych jest wymagane przez obowiązujące prawo, oraz w przypadku, gdy podmioty, którym zlecamy prace owych danych wymagają do wykonania zleconych prac.

Prawo do sprawowania kontroli nad danymi

Mają Państwo prawo do sprawowania kontroli nad swoimi danymi, w tym prawo do wglądu, sprostowania, usunięcia danych. Prosimy o kontakt pod adresem siedziby podanym powyżej.

Zmiany w polityce prywatności

Zmiany w polityce prywatności będą publikowane na tej stronie. Data ostatniej aktualizacji polityki prywatności znajduje się u góry strony.