Informacja dotycząca epidemii koronawirusa: przed wizytą należy wypełnić ankietę wstępną. Kliknij tutaj aby przejść do ankiety…

Bezbolesne znieczulenie Wand

Priorytetem w gabinecie Es-Dent jest komfort oraz biezpieczeństwo naszych pacjentów, dlatego oferujemy Państwu znieczulenie komputerowe Wand.

Technologia Wand pozwala na bezpieczne i bezbolesne podawanie płynu znieczulającego przed każdym zabiegiem stomatologicznym. Cały zabieg znieczulenia jest  przeprowadzany pod kontrolą komputera, zaś sam płyn znieczulający jest wprowadzany przez lekarza za pomocą specjalnych końcówek aplikacyjnych. Komputer Wand w całości steruje parametrami wpływającymi na komfort, bezpieczeństwo i skuteczność podczas podania znieczulenia. Komputer Wand to niewielkie urządzenie, które w czasie aplikacji znieczulenia jest umieszczone obok fotela, na którym siedzi pacjent. Komputer wydaje dźwięki monitorujące i polecenia głosowe dla lekarza.  Dodatkowo diody umieszczone na urządzeniu sygnalizują lekarzowi bieżące parametry procesu aplikacji, w tym również pracę systemu kontroli ciśnienienia.

<
>
×